KESKUSE LUGU

Mõte ja unistus päris oma discgolfi-pesast keerles peas juba alates 2013. aastast. Nelja aasta jooksul vaatasime üle omajagu objekte, lõime kokku nii mõnegi eelarve, kaalusime nii renoveerimist kui ehitamist. 

 Ja siis, ühel vihmasel septembrikuu päeval tekkis sõnu-seletamatu soov läbi sõita Õismäel asuvalt kinnistult (mille aadressiks osutus Paldiski mnt. 124B, nagu hiljem teada sain), mida olin varem Google Maps’i kaudu uurinud. Kuigi maja oli igapäevaselt suletud, seisis juhuse tahtel just sel hetkel maja ees Urmas sõbraga. Uurisin, kuidas neil läheb ning ega nad ei tea, kas siinkandis tühje ruume saadaval pole. Tuli välja, et ruumid on küll tühjad, kuid juba on olemas ka potentsiaalsed rentnikud, kes nii muuseas omaniku peretuttavad.
Tutvustasin sealsamas kiirelt oma ideed, ning juba varsti sain sama teha ka omanikele. Eneselegi üllatuseks öeldi mulle, et ruumide kasutamise õigus loovutatakse meile, kuna see ilus unistus lihtsalt tuleb teoks teha.
  Teist korda elus tundsin end kui unenäos – proovisin ärgata ning ei saanud päris hästi aru, mis toimub. Kõik see, mis oli just juhtunud, ei tundunud reaalne. Teadsime, et peame saadud võimalust täielikult ära kasutama ning tegema asja südamega.

Me oleme koos Disclandi perega juba palju ära teinud kuid areneda on veel kõvasti, seega kehtib meie kohta Gabrieli aegumatu ütlus "me ei ole täna need, kes me olime eile".

Et meie helesinine unistus oma silmaga üle vaadata, tule meile külla, ikka Paldiski mnt 124B Tallinn. (sellinne oli elu kuni 25.09.2023 kui sulgesime Disclandi uksed)

Näeme rajal, TM!                                                                                                          01.10.2017