Keskusest

Mõte ja unistus päris oma discgolfi-pesast keerles peas juba alates 2013. aastast. Viimase 4 aasta jooksul oleme üle vaadanud omajagu objekte, kokku löönud nii mõnegi eelarve, kaalunud nii renoveerimist kui ehitamist.
  Ja siis, ühel vihmasel septembrikuu päeval tekkis sõnulseletamatu soov läbi sõita Õismäel asuvalt kinnistult (mille aadressiks osutus Paldiski mnt. 124B, nagu hiljem teada sain), mida olin varem Google Maps’i kaudu uurinud. Kuigi maja oli igapäevaselt suletud, seisis juhuse tahtel just sel hetkel maja ees Urmas sõbraga. Uurisin, kuidas neil läheb ning ega nad ei tea, kas siinkandis tühje ruume saadaval pole. Tuli välja, et ruumid on küll tühjad, kuid juba on olemas ka potentsiaalsed rentnikud, kes nii muuseas omaniku peretuttavad.
Tutvustasin sealsamas kiirelt oma ideed, ning juba varsti sain sama teha ka omanikele. Eneselegi üllatuseks öeldi mulle, et ruumide kasutamise õigus loovutatakse meile, kuna see ilus unistus tuleb lihtsalt teoks teha.
  Teist korda elus tundsin end kui unenäos – proovisin ärgata ning ei saanud päris hästi aru, mis toimub. Kõik see, mis oli just juhtunud, ei tundunud reaalne. Teadsime, et peame saadud võimalust täielikult ära kasutama ning asja tegema südamega. Et meie helesinine unistus oma silmaga üle vaadata, tule meile külla.

Näeme Disclandis!

Tommy Markus

01.10.2017

 

Galerii

Keskus & pood

Väike saal

Suur saal

Sünnipäevatuba