Mida me Teile pakume

Hea kodulehe külastaja. Meie sooviks üle kõige on teile pakkuda parimat veedetud aega discgolfi võtmes. Enne kui siirdute  omale sobivat aktiviteeti otsima, tahaksime veel ära mainida...

...mida discgolf Teile annab?

Discgolf on tervislik. See on mõõdukas füüsiline liikumine, mis annab hea koormuse ja põletab korralikult kaloreid.

Ideaalne ajaviide, mida teha koos sõprade, töökaaslastega, kallima või terve perega.

Põhjus, miks viibida õues ja saada kontorist välja looduse kätte.

Arendab keskendumisvõimet, toetab vaimset puhkamist ja vähendab stressi.

Discland pakub individuaal ja grupikoolitusi discgolfi huvilistele. Koolitusi viivad läbi oma ala tundvad discgolfarid ning koolitused on üldjuhul jaotatud pakettidesse. Koolitused sisaldavad vajalikku discgolfi varustust ning kõik osalejad saavad kindlasti mõnusa kogemuse osaliseks. 

Discland discgolfi grupikoolitused sisaldavad tavaliselt kolme põhiosa.

Sissejuhatus: 

Lühike ülevaade discgolfi ajaloost ja hetkeseisust. Mängitava raja tutvustus. Mängu- ja ohutusreeglite ülevaade, visketehnikad ja tulemuspunktide arvestamine. Erinevate kettatüüpide tutvustus.

Soojendus ja treening: 

Soojendus enne esimesi näidisviskeid. Erinevate tehnikate ja ketaste näidisvisked ja tutvustus. Koolitusel osalejad saavad kõik teha viskeid ja proovida erinevaid tehnikaid koolitaja juuresolekul. Soojendus ja treening sisaldavad nn. tavaviskeid, korvile lähenemist ning puttimist ehk discgolfi ketta korvi viskamist.

Võistlus: 

Kõikide koolitusel osalejate vahel peetakse maha discgolfi võistlus. Parimate autasustamine.

Kui Te siin toodud pakettidest omale sobivat ei leia, siis alati on võimalikud ka nn. "rätsep-lahendused", kirjutage või helistage (6 718 175) meile. Lahendus on alati olemas!